2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Halinów
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik produkcji (magazyn)

Wynagrodzenie

7 500 - 8 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Halinów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Ślimak to rodzinna firma cateringowa, zrodzona z pasji do jakości. Od 2003 roku budujemy smaki i zapachy tak, aby zadbać nie tylko o przyjemność z jedzenia, ale i o zdrowie naszych Klientów.

Nie udałoby się nam zbudowanie wiodącej pozycji na rynku, gdyby nie ludzie. To właśnie nasz zespół – każda z tworzących go 250 osób – sprawia swoją pracą, że sukces jest możliwy. Cały czas się rozwijamy i szukamy rąk do pracy!

Zachęcamy również Ciebie - dołącz do naszego zespołu jako:

Pakowacz produktów spożywczych

Opis stanowiska:

  • Czas pracy: niedziela – czwartek, od godziny 19

  • Stawka: podstawa + akord

  • Pracownik na tym stanowisku zarabia od 5500 do 7000 netto/miesięcznie

  • Rodzaj pracy – pełny etat

  • Rodzaj umowy: na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • Doświadczenie: nie musisz mieć doświadczenia – wystarczą chęci do pracy

  • Branża: produkcja: sortowanie artykułów wg specyfikacji, rozładunek i załadunek towaru.

Ważne umiejętności i cechy niezbędne dla pracy w naszym zespole:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu – niedziela - czwartek

  • Energia i chęć do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i dokładność

  • Punktualność

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • odzież robocza i możliwość skorzystania z domowych, smacznych posiłków po atrakcyjnych cenach

Przyjdź do nas na dzień próbny i zostań już na stałe!!!

Czekamy właśnie na Ciebie!!!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij CV albo zadzwoń ( biuro czynne od 8 do 16)!

Prosimy o podanie stanowiska w tytule wiadomości.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ślimak sp. z o. o. z siedzibą w Długiej Kościelnej moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji do pracy w wymienionej Spółce przez czas trwania rekrutacji.

Oświadczam, że podaję dane i wyrażam zgodę dobrowolnie i w sposób świadomy, zaś administrator danych przed wyrażeniem niniejszej umowy przekazał mi informacje, o których mowa w art. 14 ust. 1 i 2 RODO, w tym informację o możliwości cofnięcia wyrażonej zgody.

Lokalizacja

Halinów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Halinów
ID: 695928579