2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Dębiec
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik PRODUKCJI lub MAGAZYNU w Holandii

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pracownik produkcji

Panie ,Panowie, Pary

Zadania : pakowanie, ważenie, foliowanie (maszyna foliuje) , stickerowanie - mięso drobiowe -gotowe do sprzedaży - różne stanowiska pracy

lub praca w magazynie - przenoszenie na palety opakowanych produktów (małe opakowania).

Angielski nie jest wymagany

13,27e/h + dodatek 7% do każdej godziny + dodatek 12 % stały dodatek zmianowy.

Tygodniowe zarobki ok. 400-450€/netto tygodniowo już po odjęciu podatku , ubezpieczenia zdrowotnego i kosztów zamieszkania, mediów.

Wypłaty tygodniowe co 7 dni -w każdy czwartek

Organizujemy dojazd spod domu z Polski pod drzwi lokacji w NL . Przyjazd 7 lub 8 maja lub 11-12 maja

Mieszkania o wysokim standardzie - domy , domki letniskowe lub Hotel -w pełni wyposażone , w tym kuchnia , pralnia .darmowe WiFi .

Przed wyjazdem zdjęcia zakwaterowania w mail

Lokacja Doetinchem, Venlo, ok.Rotterdamu

Zapewnione ubranie robocze .

Dojazd do pracy darmowy . Dla Osób z własnym autem dodatek

Chcesz podjąć pracę już 6 MAJA lub 11 maja lub 19 V i otrzymać wynagrodzenie co tydzień ? - prześlij CV aktualne pod tym ogłoszeniem lub zadzwoń w godzinach 9-18

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 838044264