2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Centrum
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji łopat turbin wiatrowych | Dania

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego Klienta, jednego z największych pracodawców w branży wiatrowej na świecie, poszukujemy pracowników (kobiet i mężczyzn) do pracy przy produkcji łopat turbin wiatrowych.

Jest to oferta dla osób gotowych wyjechać jeszcze w 2024 roku do Danii na okres ok. 1,5 roku, aby zdobyć niezbędne umiejętności podczas pracy w tamtejszym oddziale firmy. Po tym okresie jest możliwość przedłużenia kontraktu.

Miejsce pracy: Dania

Start pracy: wrzesień – grudzień 2024

Aplikuj i zapisz się na spotkanie informacyjne w siedzibie LSJ HR Group, ul. Celna 1, aby poznać więcej szczegółów!

Zakres obowiązków:

  • Praca przy produkcji łopat turbin wiatrowych

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Gotowość do wyjazdu do pracy w Danii.

  • Doświadczenie w pracy na produkcji z użyciem żywicy epoksydowej - mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A1, A2 - mile widziana

  • Doświadczenie w pracy za granicą - mile widziane

Oferujemy:

  • Szansę na zdobycie doświadczenia i rozwój u jednego z największych pracodawców w branży offshore

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

  • Pracę w systemie rotacyjnym

  • Dla wybranych osób - możliwość awansu na stanowiska liderskie

  • Ponadprzeciętne zarobki w koronach duńskich

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 920113335