2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Mokotów
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji lodów rzemieślniczych + dzienna premia

Wynagrodzenie

28 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI LODÓW RZEMIEŚLNICZYCH

Poszukujemy dyspozycyjnego pracownika do produkcji lodów rzemieślniczych.

Praca fizyczna - dedykowana dla mężczyzn.

Chętnie student. Także bez doświadczenia - zapewniamy szkolenie.

Ilość dni pracy 4-5 (lub więcej) dni w tygodniu, do indywidualnego ustalenia.

Stawka od 28.00 zł brutto/godz (+ premia od 50 do 350 zł DZIENNIE w zależności od wyprodukowanych lodów)

Dla studentów stawka od 28.00 zł/godz "na rękę"

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • punktualność

  • dobra organizacja pracy,

  • chętnie status ucznia/studenta

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków (produkcja lodów) :

  • produkcja lodów wg receptur firmy i zgodnie z jej standardami.

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

  • robienie zakupów do pracowni produkcyjnej

Zapewniamy:

  • szkolenia

  • przyjazna atmosferę w pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do zaangażowania

  • zniżki pracownicze

  • system premiowy uzależniony od zaangażowania i wyników

Praca na terenie Mokotowa (Dolinka Służewiecka).

Zgłoszenia z CV proszę przesyłać na adres e-mail, dopiskiem w tytule "pracownik produkcji” lub „pracownia cukiernicza”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 900603888