2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Mazowieckie
  6. Pozostałe - Warszawa
  7. Pozostałe - Bielany
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji lodów/pomoc przy produkcji lodów/lodziarnia

Wynagrodzenie

32 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lodziarnia poszukuje studentów studiów zaocznych lub dziennych oraz tegorocznych maturzystów do pracy przy produkcji lodów rzemieślniczych.

-miejsce pracy: Warszawa - Bielany

-stanowisko: pracownik produkcji lodów/pomoc przy produkcji lodów

-czego oczekujemy: Zapał do pracy, Punktualność, Aktualne badania Sanitarno-Epidemiologiczne, Dbanie o czystość stanowiska pracy zgodnie z standardami firmy. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego Cię nauczymy

Wymiar czasu pracy – 5/4 dni w tyg. Praca również w weekendy.

-Zadania: Przygotowanie składników/surowców potrzebnych do produkcji, pomoc przy produkcji lodów rzemieślniczych, odbieranie dostaw

Doświadczenie nie jest wymagane

 Zgłoszenia proszę wysłać w wiadomości OLX/e-mail.

Proszę pamiętać o dopisaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 912384913