2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Bełchatów
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji Leków - transport z Bełchatowa

Wynagrodzenie

5 600 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bełchatów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Pracownik Produkcji Leków - Bełchatów

Adamed to polska firma biotechnologiczna zlokalizowana w Pabianicach.

Opis stanowiska:

  • Realizacja produkcji (wytwarzanie i pakowanie leków) w zakresie: przygotowania urządzeń i pomieszczeń do procesu produkcji, przezbrajania obsługiwanych urządzeń,

  • Wykonywanie planów higieny pomieszczeń i urządzeń produkcyjnych,

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,

  • Wykonywanie prac technicznych związanych z konserwacją oraz regulacją urządzeń.

Wymagania:

  • Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na produkcji (mile widziane w firmie farmaceutycznej, kosmetycznej lub spożywczej),

  • Umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych (ustawianie parametrów),

  • Doświadczenie w przezbrajaniu maszyn,

  • Doświadczenie w uzupełnianiu dokumentacji produkcyjnej,

  • Chęć nauki i rozwoju,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany).

  • Książeczka sanepidowska (mile widziana),

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w skład którego wchodzi: wynagrodzenie podstawowe, premia miesięczna w wysokości 10% wynagrodzenia zasadniczego, nagroda za brak absencji i wykonanie planu produkcyjnego 300 zł brutto, dodatek za pracę w godzinach nocnych 30% oraz dodatek za pracę na II zmianie 10%,

  • Bezpłatną opiekę medyczną ENEL-MED dla pracownika i jego bliskich,

  • Kartę sportową Multisport,

  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie do obiadów

  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne,

  • Bezpłatny transport pracowniczy (z Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku, Bełchatowa, Łodzi i Pabianic),

  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus do 4 000 zł brutto za polecenie osoby do pracy w Adamed,

  • Program usprawnień KAIZEN - bonus do 400 zł brutto za każdy wprowadzony pomysł,

  • Dodatkowy bonus pieniężny z okazji jubileuszu pracy zawodowej,

  • Imprezy firmowe (Festiwal Wartości, spotkania świąteczne),

  • Pakiet Zdrowie na 5 (akcje edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, program mental health).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bełchatów,

Łódzkie

Łódzkie, Bełchatów
ID: 861794778