2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Grunwald
Dodane 18 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - lekka praca dla kobiet i mężczyzn

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nice Polska - automatyka dla domu. Największy na rynku dostawca inteligentnych i kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową.

Do zespołu w Wysogotowie/k. Poznania poszukujemy pracowników produkcji (od zaraz)

Zadania:

  • montaż urządzeń elektronicznych

  • realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym

  • kontrola jakości produktów wychodzących z maszyny

  • pakowanie w kartoniki gotowych urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane przy montażu urządzeń)

  • dobra organizacja pracy własnej, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • włączenie w system premiowania od 2 msc współpracy

  • pracę od pn-pt w trybie dwuzmianowym (6-14:00 i 14-22:00) z darmowym transportem do i z miejsca pracy

  • lekką pracę siedzącą w klimatyzowanej hali

  • opiekę zdrowotną

  • kartę benefit sport

  • ubezpieczenie grupowe

  • naukę języków obcych

  • prezenty finansowe z okazji świąt, narodzin dziecka i ślubu

  • owocowe środy

  • krótszy dzień pracy w dniu urodzin i wiele innych

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 905604869