2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Olsztyn
Magda
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji-Kucharz/Pomoc kuchenna -ok 8320 zł brutto/mies.

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

W związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych szukamy otwartych i pełnych entuzjazmu kandydatów do naszego zespołu na stanowisko:

Pracownik produkcji-Kucharz/Pomoc kuchenna

Wynagrodzenie ok 8320 zł brutto/miesięcznie

 Miejsce pracy: Dobre Miasto ok 20 km od Olsztyna, 25 km od Lidzbarka Warmińskiego

 Twoje obowiązki:

  • ważenie surowców, dozowanie, wylewanie, chłodzenie mas

  • kontrola jakości produkowanego asortymentu

  • utrzymanie czystości i sprawności technologicznej obsługiwanej linii produkcyjnej i stanowiska pracy

 Nasze wymagania:

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

 To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę/zlecenie

  • zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • nowoczesny park maszynowy

  • benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: bony świąteczne, paczki świąteczne, spotkania mikołajkowe dla dzieci

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty pod adresem: Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. ul. Jeziorańska 16 11-040 Dobre Miasto lub telefoniczny pod nr 693 530 906 bądź przesłanie CV poprzez portal OLX

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 886777654