2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 23 maja 2024

Pracownik Produkcji Kształtek - PRACA OD ZARAZ!

Wynagrodzenie

27,70 - 30,60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Oferta Pracy na Produkcji w Dąbrowie Górniczej

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Stanowisko: Pracownik Produkcji

Stawka: 22.00-24.00 zł/h netto

Obowiązki:

  • Cięcie, składanie, montaż elementów wielkogabarytowych

  • Obsługa narzędzi i narzędzi pomiarowych

  • Praca w oparciu o rysunek techniczny

Wymagania:

  • Minimum komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Przynajmniej podstawowa umiejętność czytania i pracy w oparciu o rysunek techniczny

    System Pracy:

Od poniedziałku do piątku

3 zmiany:

6:00-14:00

14:00-22:00

22:00-06:00

Transport: Zapewniony za darmo (jeśli korzystasz z zakwaterowania)

Zakwaterowanie: Zapewnione za 750 zł miesięcznie

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 917146220