2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Krępna
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Krępna

Wynagrodzenie

5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krępna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy producentem zapraw budowlanych i cementu. Nasz główmy zakład produkcyjny znajduje się w Krępnej na Opolszczyźnie. Produkujemy i dostarczamy również piaski suszone do produkcji chemii budowlanej.

W związku z dynamicznym rozwojem MTB Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Obsługa linii produkcyjnej

Wymagania:

  • Motywacja i chęć do pracy

  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

  • Gotowość pracy w systemie zmianowym – 2 zmiany

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku polskim

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 50*******66

Lokalizacja

Krępna,

Opolskie

Opolskie, Krępna
ID: 730785658