2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Piła
Dodane 17 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/Kobiety

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma MAG spółka z o.o. ul. Warsztatowa 24 Piła o wieloletniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje Kandydatów do Działu Produkcji na stanowisko:

Pracownik produkcji.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • dodawanie elementów dekoracyjnych do wyrobu,

  • ręczne robienie siatek dekoracyjnych,

  • sprawdzanie zgodności opisu z ilością i rodzajem pakowanych wyrobów,

  • właściwe pakowanie produktów,

  • przywiązywanie uwagi do jakości zgodnie z normą zakładową

INNE:

  • praca w pozycji stojącej 8h,

  • zdolności manualne,

  • praca wyłącznie dla kobiet,

  • gotowość do pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ,

  • perspektywę rozwoju zawodowego,

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w młodym i ambitnym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora, przez okres najbliższych 12 miesięcy.”

1.        Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Mag Sp. z o.o., ul. Warsztatowa 24, 64-920 Piła, 67 214 83 83

2.        Cel i podstawy przetwarzania

a)   Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO)

b)   Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda (Art. 6 ust. 1 lit a RODO) na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.

c)    Będziemy przetwarzali Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (Art. 6 ust. 1 lit a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

d)   Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (Art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

3.        Odbiorcy danych osobowych

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu.

4.        Okres przechowywania danych

a.      Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

b.      W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez okres 12 miesięcy

5.        Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

-        dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

-        sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

-        ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

-        usunięcia danych osobowych;

-        wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

6.        Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 683333619