2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Kleszczów
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Kleszczów k. Gliwic - 4930 zł/brutto

Wynagrodzenie

4 500 - 4 930 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kleszczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder&Partner (nr cert. 388) dla swojego Klienta zlokalizowanego w Kleszczowie k. Gliwic poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji

Obowiązki:

  • montaż elementów zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi i ilościowymi na jednym z wydziałów (wtrysk, montaż, lakiernia),

  • selekcja i pakowanie elementów,

  • sprawdzanie elementów pod względem jakościowym i ilościowym.

Oczekiwania względem kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji,

  • wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego, prywatnej opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie,

  • wynagrodzenie podstawowe - 4500 brutto,

  • dodatek nocny ok. 200 zł brutto miesięcznie,

  • dodatek transportowy 230 zł brutto miesięcznie,

  • pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,

  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek