2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Białystok
  7. Obsługa produkcji - Bojary
Dodane Dzisiaj o 07:38

Pracownik Produkcji Kanapek 25-30zł/h netto na rękę

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Firma Market Premium zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik Produkcji Kanapek

Miejsce wykonywania pracy - Białystok, ul. Świętojańska 13/1 (sklep Chorten)

Zakres obowiązków:

  • praca przy produkcji kanapek

  • przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy

  • praca poniedziałek-piątek we wczesnych godzinach porannych 3:00 - 6:00

Wymagania:

  • chęci do pracy

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych

  • nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego CIĘ nauczymy

Oferujemy:

  • umowa zlecenie

  • stawka 25-30zł/h NETTO

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość dodatkowej pracy w sklepie w uzgodnione dni tygodnia

Prosimy o wysyłanie CV przez stronę OLX lub pozostawienie w sklepie przy ul. M.Skłodowskiej-Curie 22 w Białymstoku. Telefon do osoby odpowiedzialnej za rekrutację jest dostępny pod przyciskiem "zadzwoń".

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 895798970