2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bestwinka
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji ( jedna zmiana )

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bestwinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DEWRO Wróbel Sp. K. zajmuje się produkcją i montażem drzwi wewnętrznych w hotelach oraz obiektach użyteczności publicznej na terenie całego kraju.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji – branża stolarska (przyuczymy)

Siedziba firmy: Bestwinka

I zmiana - 6.00-14.00

Zakres obowiązków:

·         proste prace fizyczne

·         obsługa różnych maszyn stolarskich

·         kontrola jakościowa obrobionego produktu

·         praca zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn

Wymagania:

·         odpowiedzialność i zaangażowanie

·         sprawność fizyczna

·         dokładność i dbałość o estetykę

·         pracowitość

·         nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności np. obsługa maszyn do obróbki drewna

·         pracę w przyjaznej atmosferze

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

·         odzież roboczą

·         pakiet socjalny w ramach ZFŚS

·         niezbędne narzędzia pracy;

Osoby przesyłające CV prosimy o zawarcie w nim klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DEWRO Wróbel Sp. K. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DEWRO Wróbel sp. k. z siedzibą w Bestwince 43-512 przy ul. Braci Dudów 42 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych będzie DEWRO Wróbel Sp. k. z siedzibą w Bestwince, ul. Braci Dudów 42, tel. 032 2140934; Cel przetwarzania Pani/Pana danych osobowych- na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego; Dane osobowe, których przetwarzanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji: imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez Panią/ Pana, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jedynym odbiorcą Pana/ Pani danych osobowych jest DEWRO Wróbel Sp. K. Dane osobowe osób, które nie przejdą pozytywnie procesu rekrutacji zostaną usunięte bądź poddane anonimizacji w momencie zakończenia rekrutacji na dane stanowisko. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Bestwinka,

Śląskie

Śląskie, Bestwinka
ID: 913906393