2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Dwór Mazowiecki
Outworking
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik produkcji (jedna zmiana 7-15)

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Łomna

Obowiązki:

• lekkie prace produkcyjne,

Wymagania:

• chęć do pracy,

• umiejętność współpracy w zespole,

• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

Zapewniamy:

• pracę od zaraz w systemie 1 zmianowym (7-15),

• atrakcyjne warunki

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx.pl lub pod numerem telefonu 73*******03

Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznaniu (61-502), przy ul. Langiewicza 2/10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. W każdej chwili ma Pani/Pan prawo skorzystać z przysługujących Pani/Panu praw do zarządzania danymi osobowymi, więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: www.outworking.pl/rodo OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ KRAZ 8102

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 919521512