2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Wola
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik produkcji i montażu reklam

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy firmą z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku reklamowym. Realizujemy zlecenia na terenie lokalnym (Warszawa) jak również w całej Polsce i części Europy. Specjalizujemy się w produkcji reklamy wizualnej oraz mebli wystawowych (SIS) - nasze meble można znaleźć na różnego rodzaju targach branżowych RTV/AGD oraz w wielu galeriach handlowych w Polsce i Europie. Każdy projekt jest indywidualny co bardzo urozmaica warunki pracy.

Zakres obowiązków

  • oklejanie foliami samoprzylepnymi powierzchni jak dibond/okna,

  • składanie, szlifowanie, sklejanie elementów w procesie produkcji reklamy (np. kasetonów),

  • montaż reklam wizualnych zewnętrznych i wewnętrznych,

  • montaż mebli wystawowych,

  • aktywne uczestnictwo w procesie produkcji.

Nasze wymagania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności,

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy indywidualnie i w zespole,

  • kultura osobista,

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość komputera i programów graficznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i poszerzenia własnych kompetencji,

  • pracę przy ciekawych i nieszablonowych projektach dla największych firm,

  • stałe zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę,

  • praca w godzinach 8-16 przez 5 dni w tygodniu,

  • możliwość pracy w trybie nadgodzin,

  • dogodną lokalizację pracy - metro, SKM, autobusy, bezpłatny parking.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV przez formularz OLX. Siedziba firmy mieści się przy ul. Wolskiej na Woli w Warszawie. W przypadku pytań prosimy o kontakt przez formularz OLX.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 920171426