2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Skierniewice
Dodane 20 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Foliowanie

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Produkcji - Foliowanie.

Zadania:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Nadzór jakościowy nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego

  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Dofinansowanie posiłków

  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 762228171