2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Majdan
Marta
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - firma Grycan

Wynagrodzenie

27,70 - 31,30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Majdan

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lody to nasza pasja! Produkujemy je rzemieślniczymi metodami, według tradycyjnych receptur z wykorzystaniem najlepszych składników. Stworzyliśmy już ponad 100 smaków! W ofercie mamy również rurki z bitą śmietaną, ciasta, ciastka i torty przygotowywane we własnych pracowniach cukierniczych oraz aromatyczną kawę, soki i koktajle.

Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Majdanie (powiat otwocki) poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcji

Zadania na stanowisku:

  • obsługa linii produkcyjnej

  • wypiek bezy oraz przygotowanie sosów

  • pakowanie produktów gotowych, oklejanie, paletyzacja

  • przygotowywanie surowca do produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętności pracy w zespole

  • sumienności i dobrej organizacji pracy

Zapewniamy:

  • stabilne, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • świadczenia socjalne, Pracowniczy Program Emerytalny, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonus świąteczny

  • pełne przeszkolenie – nie musisz mieć doświadczenia, ale jeśli posiadasz doświadczenie w pracy przy produkcji cukierniczej będzie to duży atut!

  • bardzo przyjazną atmosferę pracy

  • pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22)

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Majdan,

Mazowieckie

Mazowieckie, Majdan
ID: 806872144