2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 26 lipca 2024

Pracownik Produkcji / Praca Koszalin / Espersen

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Aktualnie szukamy PRACOWNIKA PRODUKCJI w Koszalinie.

Poznaj nas i zdecyduj, czy chcesz dołączyć do naszego zespołu.

Zapraszamy na WYCIECZKĘ PO PRODUKCJI w trakcie spotkania rekrutacyjnego!

Jesteśmy jednym z wiodących dostawców produktów rybnych do największych europejskich sieci detalicznych i restauracji szybkiej obsługi. Dostarczamy produkty wysokiej jakości. Dbamy o najwyższe standardy zarówno w obsłudze Klienta jak i dbałości o Pracowników.

Twoje główne zadania na stanowisku pracy to:

  • Praca przy linii produkcyjnej

  • Dbałość o surowiec, narzędzia oraz sprzęt

  • Przestrzeganie procedur produkcyjnych oraz zasad BHP

Nie wymagamy doświadczenia, ale cenimy:

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

  • Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej

Mile widziane:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Szkolenie na stanowisku pracy oraz wsparcie doświadczonych instruktorów

  • STABILNE zatrudnienie - umowa o pracę od pierwszego dnia

  • Zapewniony dojazd do pracy (okolice Koszalina)

  • Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów

  • Bonus za polecenie pracownika

  • Nagrody jubileuszowe

  • Gabinet fizjoterapii na terenie zakładu

  • Sklep z firmowymi produktami – ATRAKCYJNE CENY

  • Kantyna z ciepłymi posiłkami już do 3,50 zł

  • ZFŚS

  • Paczki na święta

  • Świadczenie pieniężne na święta Bożego Narodzenia

  • Dofinasowanie zakupu okularów dla wszystkich pracowników

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Dofinansowanie opieki medycznej

  • Dofinansowanie kultury i sportu (karta Multisport / bilety do kina i teatru)

  • Imprezy pracownicze i spotkania integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 863872925