2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieżanów-Prokocim
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - elektronika RYBITWY

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pracownik Produkcji - praca w Krakowie, dzielnica Rybitwy, ul. Nad Drwiną 10

Lekka praca zmianowa w bardzo dobrych warunkach.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pracujesz w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym – montaż elektroniki

  • przygotowujesz materiały do produkcji wg dokumentacji

  • wykonujesz prace w wyznaczonych fazach produkcji (np. obsługa maszyn - montaż automatyczny, obsada i lutowanie elementów na płytkach z obwodami drukowanymi, przygotowywanie osprzętu kablowego, montaż końcowy urządzeń, testowanie)

  • dbasz o jakość produkcji zgodnie z obowiązującymi normami

  • pakujesz produkty

DAJ NAM ZNAĆ JEŚLI:

  • możesz pracować w systemie trzyzmianowym. Godziny pracy 6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00 poniedziałek - piątek

  • posiadasz wykształcenie zawodowe lub średnie

  • masz dobry wzrok

  • jesteś sprawny manualnie

  • cechuje Cię dokładność i dbałość o jakość wykonywanych zadań

  • lubisz pracować w zespole

 TO OFERUJEMY…

  • darmowy transport pracowniczy na terenie Krakowa

  • parking dla pracowników

  • dostęp do pełnego zakresu szkoleń wstępnych, przygotowujących do pracy na stanowisku produkcyjnym (wszystkiego Cię nauczymy! nie wymagamy doświadczenia na stanowisku produkcyjnym)

  • umowa o pracę

  • wynagrodzenie do 4300 pln brutto ( podstawa wynagrodzenia w wysokości 4300 pln brutto + do 400 pln brutto premii)

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilną perspektywę zatrudnienia

  • możliwość rozwoju oraz praktycznego wdrażania swoich pomysłów i rozwiązań

  • stałe wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu

Benefity:

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Fideltronik to firma, która powstała z fascynacji i pasji do elektroniki. Po 35 latach działalności jesteśmy ekspertami, ale nadal stoi przed nami wiele wyzwań. Nowe technologie to zdecydowanie nasz świat. Jesteśmy największym polskim zakładem EMS (Electronics Manufacturing Services), natomiast w rankingu światowym plasujemy się w okolicach 50 miejsca. Kompleksowo realizujemy usługi produkcyjne (end-to-end) we współpracy z wiodącymi liderami elektroniki o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Administratorem danych osobowych osób aplikujących do spółek Fideltronik, Fitech oraz innych spółek powiązanych jest Fideltronik Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Suchej Beskidzkiej, ul. Beniowskiego 1 (Inspektor Danych osobowych: Piotr Byrski). Dane będą przetwarzane na podstawie Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych w celu zawarcia i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną w usprawiedliwionym celu marketingowym administratora danych.

Powierzone dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie dla celów realizacji procesów rekrutacji do Fideltronik Poland Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fideltronik Poland Sp. z o.o 34-200 Sucha Beskidzka ul. Beniowskiego 1, NIP: 552-12-98-418 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 682697451