2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Dodane 13 maja 2024

Pracownik produkcji/ Elektrocaron-Galwan Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku jest pracą fizyczną, która polega na nakładaniu powłok galwanicznych (m.in.: cynkowania, cynowania, fosforanowania) poprzez obróbkę elementów w wannach z kąpielami galwanicznymi.

Nie wymagamy doświadczenia – przekazujemy całą niezbędną wiedzę.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym:

I zmiana – 6:00 – 14:00

II zmiana – 14:00 – 22:00

III zmiana – 22 :00 – 6:00, zmianę nocną rozpoczynamy w niedzielę .

Czego oczekujemy ?

-Mile widziana będzie znajomość obsługi wózka widłowego.

-Mile widziana będzie znajomość obsługi suwnicy.

-Dyspozycyjności.

-Umiejętności pracy w zespole.

-Dyscypliny w przestrzeganiu przepisów BHP(praca z chemią) oraz standardów w firmie.

Co oferujemy ?

-Premię uznaniową uzależnioną od wyników i zaangażowania.

-Indywidualne podejście do pracownika.

-Możliwość doszkalania się (szkolenia, kursy).

-Po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV prosimy przesyłać poprzez portal OLX

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 915199763