2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji – dział produkcji folii

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn do produkcji folii

  • wizualna kontrola jakości produkowanej folii;

  • przestrzeganie wymaganego planu produkcji

Oczekujemy:

  • zaangażowania, chęci i motywacji do pracy;

  • dyspozycyjności do pracy w trzyzmianowym systemie ( 6-14, 14-22, 22-6 - według indywidualnego grafiku - praca również w weekendy)

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z produkcją folii

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w polskiej firmie z branży tworzyw sztucznych, produkującej dla znanych marek z całego świata;

  • premie miesięczne;

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 897270077