2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Daria Popik
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji dział Modelarnia/ 6000 zł / darmowy transport

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Pracowałeś już na produkcji i masz doświadczenie w obsłudze tokarki, narzędzi pomiarowych, ślusarskich?

Mamy dla Ciebie pracę!

Aplikuj, a my zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne!

oferujemy

  • darmowy transport z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Poręby, Ciągowic, Łaz, Sławkowa, Olkusza, Bolesławia, Czeladzi, Będzina, Wojkowic, Mysłowic, Lelowa, Kluczy, Chechła, Myszkowa, Żarek, Tychów, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sławniowa, Rokitna, Pilicy, Kocikowej, Podzamcza, Ogrodzieńca, Niegowonic, Okradzionowa, Bytomia, Chorzowa
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta (po przepracowaniu min. pół roku)
  • stawkę godzinową 36 zł brutto*
  • dla pracowników zniżki na produkty do 40%
  • bogaty system premiowy (premia frekwencyjna 900 zł, produkcyjna 7% i regulaminowa 8%)
  • wolne święta kalendarzowe
  • stołówkę na terenie zakładu - tanio i smacznie
  • pakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach)
  • biuro Randstad na miejscu - swoje sprawy załatwisz od ręki

*stawka brutto ze wszystkimi dodatkami

zadania

  • przygotowanie oprzyrządowania do produkcji
  • prace ślusarskie związane z modyfikacją oprzyrządowania
  • praca na wózku widłowym
  • sporadyczna poprawa odlewów

oczekujemy

  • dyspozycyjności w systemie 6/4 tj. 6 dni pracy na ranną zmianę (od poniedziałku do soboty), 4 dni pracy na zmianę popołudniową (od wtorku do piątku)
  • znajomość narzędzi ślusarskich
  • znajomość obsługi tokarki
  • znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913005349