2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Korczyna
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - do przyuczenia

Wynagrodzenie

4 450 - 4 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Korczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma 2XP TECHNOLOGIES Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI do przyuczenia

Firma

2XP TECHNOLOGIES Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, z bogatymi tradycjami, wieloletnim doświadczeniem oraz znaczącymi sukcesami w branży lekkiego lotnictwa. Zajmuje się kompleksowo projektowaniem, działalnością badawczo-rozwojową, wdrażaniem, produkcją i handlem wysokiej klasy śmigłami lotniczymi marki PESZKE, szybowcami z elektrycznym napędem GP GLIDERS, przyczepami szybowcowymi oraz produkcją koncesjonowaną. Przedsiębiorstwo posiada silną pozycję na międzynarodowych rynkach zbytu oraz sieci dealerskie na całym świecie. Główna, produkcyjna siedziba firmy znajduje się w Korczynie, zakład dysponuje bogatym zapleczem infrastrukturalnym, dopasowanym do potrzeb i profilu działalności.

 Opis stanowiska

·        wytwarzanie lotniczych produktów kompozytowych w foremnikach i poza nimi, z zastosowaniem zróżnicowanych technologii wytwarzania i konfiguracji;

·        wytwarzanie lotniczych modeli elementów konstrukcyjnych oraz foremników, przyrządów produkcyjnych i szablonów;

·        przygotowanie kompozycji laminujących o określonych właściwościach do przesycania tkanin i rowingów z włókien węglowych i szklanych oraz mieszanin klejowych dla połączeń technologicznych i wytrzymałościowych elementów lotniczych i tym podobnych;

·        przygotowanie wykrojów tkanin, pianek oraz innych wypełniaczy do wytwarzania przestrzennych, lotniczych produktów kompozytowych i tym podobnych;

·        prace montażowe, instalacyjne oraz łączenie elementów kompozytowych i innych;

·        prace z użyciem elektronarzędzi, narzędzi ślusarskich i pomiarowych, dokumentacji technicznej i technologicznej;

·        ustawianie, odpowiednie przygotowanie i obsługa urządzeń i przyrządów służących do formowania i obróbki kompozytów;

·        obróbka wyrobów kompozytowych w zakresie uzupełniania ubytków, czyszczenia, trasowania, cięcia, szlifowania oraz usuwania nadlewów i naddatków.

 Wymagania dla kandydatów

·        zdolności manualne i dbałość o szczegóły, jakość i zachowanie procedur technologicznych;

·        wysoka motywacja do pracy i chęć nauki, sumienność, odpowiedzialność;

·        umiejętność szybkiego nabywani nowych umiejętności, adaptacji do nowych wymagań, wysoka wydajność;

·        umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w zespole;

·        gotowość do pracy zmianowej;

·        wykształcenie minimalnie zawodowe, preferowane techniczne.

Oferta

·        kompletne szkolenie do pracy na stanowisku, dopasowane do indywidualnych predyspozycji;

·        konkurencyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do posiadanych umiejętności, efektywności i jakości wykonywanej pracy;

·        możliwość podjęcia stałej pracy od zaraz na podstawie umowy o pracę lub w innej formie;

·        atrakcyjny system premii, podwyżek i dodatków;

·        pełne ubezpieczenie i świadczenia socjalne;

·        obsługa księgowa, doradztwo;

·        praca w b. dobrych warunkach lokalowych, z wysokiej klasy sprzętem, w przyjaznej atmosferze.

Lokalizacja

Korczyna,

Podkarpackie

Podkarpackie, Korczyna
ID: 913969634