2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Czermno-Kolonia
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik produkcji do fabryki produkującej drzwi stalowe

Lokalizacja

Czermno-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma POLSTAR DOORS zatrudni:

Pracownika produkcji do fabryki produkującej drzwi stalowe.

Miejsce pracy: Czermno-kolonia, woj. świętokrzyskie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·        Obsługa maszyn i urządzeń w oparciu o instrukcje stanowiskowe

·        Wstępna kontrola jakości wytwarzanego produktu

·        Utrzymywanie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń

·        Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:

·       Mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji drzwi stalowych

·        Wysokie zdolności manualne – duża precyzja i skrupulatność przy wykonywaniu pracy

·        Dobra organizacja pracy

·        Ambicja i umiejętność wywiązywania się z powierzonych zadań

·        Punktualność i niezawodność

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w prężnie rozwijającej się firmie produkującej drzwi stalowe na nowoczesnym parku maszynowym

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Niezbędne narzędzia pracy

·        Dobrą atmosferę w pracy

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Klauzula do umieszczenia na CV:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Dodatkowa klauzula na CV (powtórna rekrutacja):

 „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Polstar Doors Sp. z. o.o. sp. k. Dworska 12, 26-260 Czermno Kolonia, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Czermno-Kolonia,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Czermno-Kolonia
ID: 830323788