2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdynia
  7. Obsługa produkcji - Chylonia
Aneta Nicpoń
Dodane 01 maja 2024

pracownik produkcji -> do 6700 brutto z premią-> 2 zmiany!

Wynagrodzenie

6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Dołączając do nas inwestujesz w swój rozwój! Poszukujemy  osób chętnych do nauki. Na start praca przy produkcji, a następnie zapewniamy szkolenie spawalnicze zakończone egzaminem i certyfikatem. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, nic straconego, ważna jest dla nas Twoja chęć do nauki.

Aplikuj, czekamy na Ciebie.

Lokalizacja: Gdynia Chylonia

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki i świadczenia ZUS, płatny urlop wypoczynkowy)
  • w przyszłości możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • wynagrodzenie podstawowe + premie za produktywność (do 1500 zł brutto/msc)
  • wsparcie firmy w uzyskaniu uprawnień spawalniczych (TIG-141) - szkolenie zakończone egzaminem i certyfikatem potwierdzającym kwalifikacje
  • system pracy 2 zmianowy
  • owocowe środy
  • dobrą lokalizację, parking na miejscu
  • bardzo dobre warunki – nowoczesna i dobrze zorganizowana hala produkcyjna z zachowaniem bezpieczeństwa na najwyższym poziomie

zadania

  • montaż mebli gastronomicznych ze stali nierdzewnej z elementami spawania

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie II-zmianowym w godzinach 6:00-14:00; 14:00-22:00; w przyszłości możliwy system III-zmianowy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (nie jest to wymóg konieczny)
  • mile widziane uprawnienia lub znajomość spawania (nie jest to wymóg konieczny)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 912367289