2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Nysa
Iga Rybczyńska
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcji -> darmowy dojazd -> premie i dodatki

Lokalizacja

Nysa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy z dojazdem? Mamy dla Ciebie ofertę pracy z darmowym transportem z Twojej okolicy.

 Mamy ofertę pracy z nową atrakcyjną stawką w Fabryce Czekolady w Skarbimierzu!

Zadzwoń bądź wyślij sms o treści PRACA  – oddzwonię  i opowiem Ci o szczegółach!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • dodatki za pracę w weekendy
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i urlop wypoczynkowy)
  • bezpłatny, zorganizowany transport pracowniczy z takich miejscowości jak: Brzeg, Grodków, Nysa, Lewin Brzeski, Namysłów, Oława, Wiązów (aż 61 przystanków na 6 trasach)
  • bogaty system dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, paczki okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe
  • opieka Konsultanta na miejscu- nasze biuro znajduje się na terenie zakładu

zadania

  • kontrolowanie procesu produkcyjnego
  • obsługa maszyn
  • pakowanie wyrobów
  • sortowanie i paletyzacja produktów

oczekujemy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym 4-brygadowym (4 dni pracy po 8h, 1 dzień wolnego po zmianie porannej i popołudniowej oraz 2 dni wolnego po zmianie nocne)
  • książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nysa,

Opolskie

Opolskie, Nysa
ID: 911971580