2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 10 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI - dział odlewni

Miejscowość: DĄBROWA GÓRNICZA

Specyfikacja zakładu: AUTOMOTIV - PRODUKCJA LUSTEREK SAMOCHODOWYCH

Wymagania:

  •  Mile widziane doświadczenie na produkcji

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

  • Ręczne prace transportowe (dźwiganie, przenoszenie, pchanie)

  • Odbieranie, obróbka oraz pakowanie gotowego detalu

  • Podstawowa obsługa maszyny ciśnieniowej, obsługa robota smarującego, odbierającego, okrawającego

  • Kontrole wizualne stanu metalu w piecu, kontrola wizualna stanu dozownika metalu

  • Okresowe kontrole nastaw temperatury

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie: 25,19zł/h brutto / po 3 msc podwyżka 26,06zł/h brutto

  • Po przepracowanym pełnym miesiącu karta Edenred (żywnościowa) - doładowywana na 300 zł/msc

  • System pracy:4 brygadowy (2 dni 6-14, 2 dni 14-22, 2 dni 22-6, 2 dni wolne)

  • Dodatek do systemu 4B - 408zł brutto

  • bus pracowniczy

Administratorem podanych przez  Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o.  z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 863133953