2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Sara Parowicz
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji Cewek-> 2 zmiany!

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Kilka wolnych wakatów mamy i to Ciebie właśnie szukamy!Szukasz pracy od zaraz? Chcesz zdobyć doświadczenie na produkcji?Zacznij pracę z Nami już dziś, a w przerwie zjedz pyszny, 2-daniowy obiad w atrakcyjnej cenie!Lokalizacja zakładu: Łódź, KurczakiStanowisko: pracownik produkcjiNie czekaj - zaaplikuj do Nas już TERAZ!

oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (ubezpieczenie, składki, urlop i chorobowe jak w zwykłej umowie o pracę)• pracę w czystej, nowoczesnej fabryce• pracę na pełen etat w systemie 2-3 zmianowym• duże porcje pysznych obiadów w niskiej cenie• bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)• wolne weekendy

zadania

  • obsługa maszyn (nawijarki, prasy)
  • praca z instrukcjami

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy na pełny etat
  • doświadczenia w pracy na produkcji/montażu
  • zaangażowania i chęci do długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 911217324