2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Płock
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji - branża spożywcza Irlandia

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaDoświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego klienta poszukujemy kolejnych pracowników produkcji spożywczej (branża mięsna) do pracy w zakładzie produkcyjnym w Kildare w Irlandii.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny - branża spożywcza

Miejsce pracy: Kildare, Irlandia

Kluczowe zadania:

  • Praca w przetwórstwie mięsnym na ruchomej linii Pakowanie i przechowywanie produktów

Warunki:

  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie zawodowe w prze, ale nie jest to warunek konieczny

  • Podstawowa komunikacja w języku angielskim

  • Pracodawca może zaoferować zatrudnienie wyłącznie kandydatom posiadającym obywatelstwo chorwackie lub inne obywatelstwo UE

  • Gotowość do pracy w systemie stałym, bez rotacji.

Korzyści:

  • Irlandzka umowa/wniosek

  • Podstawowa stawka godzinowa 12,70 € brutto (tygodniowe zarobki netto za 39 godzin pracy około 440 € netto z PPSN)

  • Możliwość zatrudnienia par

  • Zorganizowane zakwaterowanie (pokój dwuosobowy, cena tygodniowa 75 – 85 € w zależności od lokalizacji + media).

CV prosimy przesyłać w j. angielskim

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 919603774