2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Łódź
  7. Obsługa produkcji - Polesie
Dodane 03 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - branża metalowa - ślusarz

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent innowacyjnego sprzętu rehabilitacyjnego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcji – Ślusarz

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie prac ślusarskich

• Obsługa maszyn : szlifierka kątowa, wiertarka stołowa, wiertarko-frezarka, piła taśmowa

• Bieżąca kontrola wytwarzanych elementów

• Realizacja planu produkcji

Oferujemy:

• pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• terminowo płatne wynagrodzenie,

• atmosferę pracy zespołowej opartej na wzajemnym szacunku i wsparciu,

• możliwość zdobycia doświadczenia,

• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

• możliwość uczestnictwa w programie FitSPORT.

• możliwość przystąpienia do programu opieki zdrowotnej

• pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w dynamicznie rozwijającej się firmie

 Szukamy osoby sumiennej, odpowiedzialnej i dobrze zorganizowanej,

Wymagania:

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• mile widziane wykształcenie techniczne i znajomość zagadnień obróbki skrawaniem

•   zaangażowanie i chęć do pracy

•   sumienność i dokładność w wykonywanych zadaniach

•   pracowitość, dyspozycyjność, punktualność

•   umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

•   komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

•   mile widziane doświadczenie na podobnych stanowiskach,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wiadomości wraz z dołączonym CV.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 672958454