2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mikołów
  7. Obsługa produkcji - Kamionka
Aleksandra Owczarczyk
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcji bez doświadczenia/premie + benefity/praca od zaraz

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mikołów, Kamionka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zacznij pracę od zaraz i zostań na dłużej! Świetna lokalizacja,  dofinansowane obiady i premie?  mamy to, sprawdź sam! Nie wymagamy doświadczenia

Poleć ofertę swoim znajomym i pracujcie razem! Aplikuj teraz.

Stanowisko: pracownik produkcji

Wyślij sms - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Odwiedź też nas tutaj: https://www.randstad.pl/huf/

oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 4250 brutto + premia motywacyjna do 425 zł brutto/miesiąc
  • dofinansowanie do posiłków - 7 zł/dzień w aplikacji SmartLunch
  • pracę w trybie III-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy jak w zwykłej umowie o pracę)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i dodatkowe ubezpieczenie w dobrych cenach
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy (Tychy Strefowa) - linie: 21, 36, 101, 128, 256, 274, 696, L, jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • pełne przygotowanie do pracy - odzież, identyfikator, klucz z szafki oraz karta informacyjna już pierwszego dnia pracy
  • możliwość skrócenia czasu rekrutacji przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

zadania

  • manualne prace montażowe
  • przygotowanie części do lakierowania
  • zawieszanie/ściąganie części z zawieszek
  • obsługa wtryskarek/zgrzewarek
  • pakowanie i etykietowanie części
  • kontrola jakości gotowych części
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Kamionka
ID: 913675640