2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 14:44

Pracownik produkcji - bez doświadczenia / praca fizyczna

Wynagrodzenie

10 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Klient oferuje usługi z cynkowania ogniowego, malowania proszkowego, ochrony antykorozyjnej. Prowadzi również doradztwo projektowe.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia) Zakończenie projektu: wyjazd na miesiąc lub dłużej Miejsce: okolice Munster , Niemcy

Obowiązki: - czynności produkcyjne przy taśmie - przenoszenie części - ręczne zawieszanie i rozwieszanie elementów metalowych - malowanie farbą cynkową

Wymagania: - mile widziane auto na wyjazd - dodatek 70 € brutto/mies - sprawność fizyczna

Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 brutto/h - darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi - stabilne zatrudnienie - opiekę polskojęzycznego Koordynatora na czas trwania wyjazdu - wsparcie na każdym etapie rekrutacji i pomoc w kwestiach organizacyjnych związanych z wyjazdem

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 66*******82

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 910329748