2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Balice
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Balice k. Krakowa - Od zaraz

Wynagrodzenie

3 600 - 4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szanowni Państwo

poszukujemy pracownika w oddziale Balice przy produkcji płynów do papierosów elektronicznych.

Opis stanowiska:

  • Prace manualne na produkcji: konfekcjonowanie, banderolowanie;

  • Praca przy maszynach automatycznych i półautmatycznych;

  • Pakowanie lekkiego asortymentu w kartoniki i kartony zbiorcze;

  • Przygotowywanie asortymentu do wysyłki;

Czas pracy:

  • Praca zmianowa 8-16 lub 12-20 (poniedziałek - piątek) Zmiana popołudniowa uruchamiana w przypadku dużej ilości zleceń;

  • Umowa zlecenie na okres próbny (1-3 miesiące), po tym okresie umowa o pracę;

  • Praca w miłej atmosferze/hala produkcyjna

Wymagania

  • punktualność

  • sumienność

  • sprawność manualna

  • doświadczenie przy obsłudze maszyn mile widziane

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą portalu OLX Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Exlab S. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Exlab Sp. z o.o.. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 848297393