2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Czyżyny
JAN SKOWRON
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji ->atrakcyjne wynagrodzenie ->miła atmosfera

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Atrakcyjne wynagrodzenie, miła atmosfera i możliwość długofalowej współpracy!

Aplikuj już dziś i rozpocznij pracę tymczasową w Philip Morris - międzynarodowej firmie z branży tytoniowej.

Poznaj nas i naszą ofertę, odwiedzając stronę: https://www.randstad.pl/philip-morris/

Nie czekaj zbyt długo, bo liczba miejsc jest ograniczona - wyślij sms o treści PRACA na numer podany w ogłoszeniu. Oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 25,25 zł/h brutto
  • niedziele i święta płatne dodatkowe 100% (50,50 zł/h brutto)
  • dodatek nocny w wysokości 5,20 zł/h brutto
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS)
  • pracę tymczasową w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (przychodzisz do pracy przez 4 dni na 8 godzin, po zmianie porannej i popołudniowej masz 1 dzień wolnego, a po zmianie nocnej 2 dni)
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej na terenie zakładu w wysokości 12 zł/dzień
  • automaty z darmowymi napojami na terenie firmy (kawa, herbata, woda)
  • opiekę doświadczonego pracownika przez pierwsze dni pracy
  • benefity Randstad (karta sportowa OK System, opieka medyczna Medicover, rabaty do kina i sklepów) w przystępnej cenie

zadania

  • prace manualne - prucie nieudanych papierosów, segregacja produktów tytoniowych i ich pakowanie
  • praca na maszynach lub pomoc w ich obsłudze
  • dbanie o czystość maszyn produkcyjnych i ich otoczenia

oczekujemy

  • gotowości do pracy tymczasowej w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • sprawności manualnej
  • dokładności i skrupulatności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 911223436