2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Andrychów
Dariusz
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Andrychów

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stalmark to polski producent kotłów CO, obecny na rynku od 2002 roku. Od dwudziestu lat. produkuje i dostarcza wysokiej klasy kotły centralnego ogrzewania, przeznaczone do spalania eko groszku, pelletu oraz drewna. Obecnie produkuje również bufory ciepła, elementy mocujące do systemów fotowoltaicznych i belownice.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa

Zakres obowiązków:

  • w zależności od potrzeby różne prace przy produkcji kotłów co i buforów ciepła (montaż, składanie, ocieplanie, nitowanie, szlifowanie itp.)

Oferujemy:

  • praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00

  • wynagrodzenie godzinowe

  • na początku umowa zlecenie następnie umowa o prace na pełen etat

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 891588602