2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Gostynin
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Aluminium - Petecki Okna | Drzwi

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter stolarki aluminiowej - praca dla mężczyzn i kobiet

Miejsce pracy: Gostynin

 Opis stanowiska:

·       Praca przy produkcji okien i drzwi aluminiowych

·       Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych do produkcji aluminium

·       Monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie wysokiej jakości produktów

·       Przygotowywanie surowców i materiałów do produkcji

·       Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy

·       Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

·       Umiejętność obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych

·       Zdolność do pracy w zespole pod presją czasu

·       Zdolności manualne

·       Dokładność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków

·       Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·       Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa

Wybranym kandydatom oferujemy:

·       Atrakcyjne warunki pracy w nowoczesnej i renomowanej firmie

·       Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

·       Umowę o pracę

·       Premie miesięczne

·       Rabaty na produkty firmowe oraz usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

·       Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

Aplikacje zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą portalu OLX lub dostarczyć do:

Zakład Petecki Gostynin, ul. Krośniewicka 7, Dział Kadr z dopiskiem "Pracownik produkcji aluminium"

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

www.petecki.eu

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 903164791