2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Olesno
Dodane 21 maja 2024

Pracownik produkcji akcesoriów łazienkowych

Wynagrodzenie

4 300 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olesno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Miejsce pracy: Olesno (50km od Opole)

W tej chwili poszukujemy :

-RDZENIARZ

-OBCINACZ ODLEWÓW

-OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ WYDZIAŁU ODLEWNI

-OPERATOR MASZYN OBRÓBCZYCH

-OPERATOR MASZYN SZLIFIERKO - POLERSKICH

-OPERATOR AUTOMATU GALWANICZNEGO

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Obsługa komputera

  • Wzrokowa kontrola jakości wykonywanego produktu zgodnie z zasadami i kryteriami dopuszczenia wyrobu na kolejną operację

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

  • Posiadanie aktualnego CV

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie - umowa o pracę

  • Praca na 3 zmianę możliwość pracy w nadgodzinach -100% płatne!

  • Stawka od 4300- 4900 brutto ( w zależności od stanowiska) + do 15% premii

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w przyjaznej atmosferze

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Dofinansowanie posiłków (SmartLunch)+ kartę umożliwiającą korzystanie z automatów

  • Parking dla pracowników

  • Oprowadzenie po zakładzie w trakcie spotkania w firmie

+48**********69 Alina (WhatsApp)

Lokalizacja

Olesno,

Opolskie

Opolskie, Olesno
ID: 919826607