2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Włochy
Wiktoria Naworska
Dodane 26 kwietnia 2024

Operator maszyn -> Józefów -> blisko stacji PKP

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Oferujemy pracę na produkcji w miejscowości Józefów k. Płochocina.

Praca zmianowa przy produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 4000 zł netto miesięcznie.

Zakład znajduje się blisko stacji PKP Płochocin.

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • możliwość stałej współpracy po zatrudnieniu przez Randstad
  • pracę w systemie 3-zmianowym
  • wynagrodzenie miesięczne do 6000 zł brutto
  • dodatek 20% wynagrodzenia za pracę w godzinach nocnych
  • pakiet Randstad Plus (opieka zdrowotna, karta sportowa, vouchery)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pracę blisko PKP Płochocin
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe

zadania

  • montaż i demontaż odpowiednich cylindrów zgodnie z planemprodukcji na maszynie drukującej
  • dostarczanie cylindrów oraz surowców potrzebnych do produkcji (papier, folia,farba, wosk itp.);
  • utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • prawidłowe przekazanie zmiany

oczekujemy

  • możliwości pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienności i zaangażowania do wykonywania powierzonych obowiązków

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 909609826