2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
What's Cooking Polska sp. z .o.o
Dodane 25 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

What's Cooking Polska sp. z o.o., spółka specjalizująca się w produkcji chłodzonej lasagne, poszukuje do swojego zakładu w Opolu kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Ręczne pakowanie produktu do kartonów zbiorczych

  • Ręczny załadunek kartonów z wyrobem gotowym na palety

  • Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych

  • Prace porządkowe w obszarze produkcji

  • Obsługa sprzętu okołoprodukcyjnego (owijarka do palet, wózki paletowe itp.)

  • Praca w temperaturze 4 - 6 stopni C

Oczekiwania:

  • Zdolności manualne

  • Siła fizyczna

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6-14, 14-22, 22-06)

  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu na inne stanowiska

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną

  • Premię frekwencyjną

  • Pakiet socjalny (karty upominkowe, dofinansowanie do kart Multisport, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, imprezy integracyjne)

  • Nielimitowany dostęp do produktów firmy w czasie godzin pracy

Do naszego zakładu dojedziesz autobusem MZK nr 12, 13, 18.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 909466972