2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Piotrków Trybunalski
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Wykonywanie precyzyjnych prac
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Zdolności manualne
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji lub przy obsłudze maszyn
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • Wolne weekendy
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Dokładna lokalizacja
Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 909203639