2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Targówek
Paweł
Dodane Dzisiaj o 15:04

Pracownik Produkcji

Wynagrodzenie

5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., w skrócie EOLP, to największy w Europie zakład produkcyjny Grupy EssilorLuxottica, w którym produkowane soczewki okularowe oraz gotowe okulary są dystrybuowane do wszystkich krajów europejskich. Obok produkcji, jesteśmy także Centrum Dystrybucyjnym o kontynentalnym zasięgu.

Nasz zespół dziś to ponad 800 osób, którzy swoją pracą realizują misję firmy​, czyli poprawę jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia.

Poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Warszawa Targówek / Annopol

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP.

  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów.

  • Rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Szczególnie zależy nam na osobach z:

  • Pozytywnym podejścia do pracy oraz umiejętnością życzliwej współpracy

  • Gotowością do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

  • Gotowością do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Szukających stabilności zatrudnienia i przewidywalnego środowiska pracy

  • Nie musisz mieć doświadczenia w branży, mamy doskonale przygotowany program szkolenia oraz wykwalifikowanych trenerów, których indywidualne podejście pomaga każdemu sprawnie wejść w nowe obowiązki niezależnie od działu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 5800 brutto (w tym premia do 25% od początku zatrudnienia i dodatek za pracę w nocy).

  • Podwójny dodatek za pracę w porze nocnej.

  • Dodatkowe 13te wynagrodzenie.

  • Regularne coroczne podwyżki wynagrodzenia.

  • U nas dostaniesz dodatkowe finanse w kafeterii benefitów, możesz je przeznaczyć na wybrany przez Ciebie zakup albo wypłacić w gotówce

  • Zadbamy też o Twoje zdrowie – otrzymasz pakiet opieki medycznej Luxmed oraz będziesz mógł zamówić kartę sportową. Każdemu pracownikowi raz do roku przysługuje darmowy zakup dowolnie wybranych soczewek z bogatej oferty soczewek.

  • Lubisz nie martwić się o jedzenie w pracy? Nasza kantyna oferuje wybór dań ciepłych dofinansowanych na dodatek przez firmę.

  • Komfortowy dojazd – znajdujemy się przy trasie S8 oraz PKP W-wa Toruńska oraz tylko 15 min do stacji metra „Bródno”.

  • Zależy nam na tym, aby na rekrutacji poszło Ci jak najlepiej - zapewniamy przyjemny proces rekrutacyjny z wizytą na obszarach produkcji włącznie.

  • Okres wdrożenia trwa ponad 6 miesięcy – starannie przygotowujemy Cię do pracy poprzez szkolenia oraz wsparcie doświadczonych pracowników – opiekunów.

  • Szacunek i współpraca to nasza recepta na przyjazną atmosferę w pracy. A do tego możliwość udziału w firmowych wydarzeniach integracyjnych.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

www.essilorluxottica.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 906737204