2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Dąbie
Dodane 23 maja 2024

Pracownik produkcji

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ZEROMUR, szczeciński producent nowoczesnych drzwi wewnętrznych, poszukuje kandydata na stanowisko pracownik produkcyjny. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w renomowanej, stabilnej, stale rozwijającej się firmie z ambitnym zespołem. Chcesz podnosić swoje kwalifikacje oraz zdobywać doświadczenie, zapraszamy do nadsyłania CV w portalu OLX.

Miejsce pracy: Szczecin Dąbie, ul. Goleniowska 27

Opis stanowiska:

- Produkcja konstrukcji aluminiowych (drzwi),

- Cięcie i składanie profili aluminiowych,

- Obsługa maszyn produkcyjnych,

- Współpraca z innymi członkami zespołu montażowego w celu zapewnienia efektywności oraz płynności pracy,

- Przestrzeganie obowiązujących przepisów i standardów związanych z montażem konstrukcji aluminiowych,

- Precyzyjności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy.

Oczekiwania:

- Wykształcenie min. Średnie,

- Dyspozycyjność – możliwość podjęcia pracy od zaraz,

- Umiejętność pracy zespołowej,

- Szybkość i łatwość przyswajania wiedzy,

- Znajomość obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Mile widziane:

- Doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej,

- Doświadczenie w pracy na produkcji,

- Umiejętność odczytywania rysunków technicznych.

Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,

- Pracę w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,

- Szkolenie produktowe oraz przygotowanie do objęcia stanowiska pracy,

- Pracę w zgranym zespole w prężnie rozwijającej się firmie,

- Możliwość przyuczenia obsługi maszyny stolarskiej i CNC.

Prosimy o dopisanie klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 906469310