2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mikołów
  7. Obsługa produkcji - Reta
Geo Globe Polska
Dodane 14 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Mikołów, Reta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Geo Globe Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, firma o ugruntowanej od ponad 30 lat pozycji na rynku tworzyw sztucznych w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • montaż elementów,

  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.

Wymagania:

  • sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • motywacja i chęć do pracy,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wytłaczarek tworzyw sztucznych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę od samego początku,

  • 50% dodatek do pracy wykonywanej w godzinach nocnych,

  • szkolenia i możliwość rozwoju,

  • ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej

Śląskie

Śląskie, Mikołów, Reta
ID: 915399248