2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jatne
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Jatne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bogucki Folie poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownika produkcji.

Zadania:

·         Zapewnienie sprawnego funkcjonowania i utrzymania porządku na hali.

·         Współpraca z pozostałymi pracownikami  oraz kierownictwa.

·         Efektywna komunikacja i motywacja do pracy.

·         Dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej wraz z charakterem pozwalającym na pracę zespołową.

  • Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

·         Dobra organizacja pracy, komunikatywność.

·         Umiejętność pracy w zespole.

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca na 4 zmiany po 12h, również zmiany nocne. Po zmianie dziennej 24h wolnego, po zmianie nocnej 48h wolnego).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - z systemem premiowania.

  • Stabilne, dobre warunki zatrudnienia oraz możliwość wieloletniej współpracy.

  • Praca w systemie zmianowym.

  • Dofinansowania do obiadów - kantynę.

·         Pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym.

·         Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

·         Przyjazną atmosferę.

Lokalizacja

Jatne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jatne
ID: 914376703