2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Świlcza
Halina Byjoś
Dodane 30 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Świlcza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Cechuje Cię sprawność manualna? Poszukujesz pracy od zaraz?

Mamy stabilną ofertę zatrudnienia w Rogoźnicy / Głogów Małopolski koło Rzeszowa! Dogodny dojazd do pracy transportem miejskim.

Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą, zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA na numer 66*******13, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • pracę na pełen etat
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)
  • pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty
  • bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem
  • możliwość wypracowania nadgodzin

zadania

  • praca przy montażu sprzętu gospodarczego małego
  • kontrola jakości produkowanego sprzętu

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Świlcza,

Podkarpackie

Podkarpackie, Świlcza
ID: 913967513