2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Międzyrzec Podlaski
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Główne zadania:

·       zbieranie i pakowanie ciastek

·       pakowanie pojedynczych opakowań do opakowań zbiorczych

·       dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oferujemy:

·       umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku

·       dobrą atmosferę pracy

·       pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie

·       wsparcie doświadczonych pracowników

·       wyjazdy integracyjne

·       pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport)

Od kandydatów oczekujemy:

·       Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej

·       Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

·       Chęci do pracy, umiejętności współpracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr Gerard Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko" Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 912162772