2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Zakroczym
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Zakroczym

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca w miejscowości Zakroczym.

OPIS STANOWISKA PRACY:

Praca przy pakowaniu części samochodowych i przygotowywaniu ich do wysyłki. Praca zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

Możliwa praca dla osób z Ukrainy, Mołdawii i Kazachstanu.

Праця на пакування запчастин до автомобілів і приготування їх до відправки. Праця для чоловіків і жінок.

Праця для осіб з України ,Молдавії і Казахстану.

OPIS OFERTY:

  • wynagrodzenie 22zł netto/h

  • 8h dziennie, możliwe godziny nadliczbowe

  • praca 6 dni w tygodniu

  • zakwaterowanie Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszogród

    Зарплата 22 злотих за годину(нетто)

    8 годин в день,можливість додаткових годин(10-12 годин)

    6 днів в тиждень

    Місто Nowy Dwór Mazowiecki (30 kм від Варшави)

    Житло безкоштовно

WYMAGANIA:

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

  • motywacja do pracy

Lokalizacja

Zakroczym,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zakroczym
ID: 911954595