2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Łabędy
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji

Lokalizacja

Gliwice, Łabędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prosta praca nie wymagająca dłuższego niż 2 h szkolenia przy kontroli

    wiązek eterycznych np. wizualna kontrola obecności elementów

    montażowych

  • Praca zgodnie z instrukcjami

Nasze wymagania

  • Wysoka sprawność manualna i fizyczna

  • Dobry wzrok i spostrzegawczość

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie od poniedziałku do piątku (w miarę potrzeb w weekendy)

  • Pracę w systemie od 8h do 12h dziennie

  • Wynagrodzenie godzinowe 27,70 PLN brutto:

    20,01 PLN netto - dla osób, które ukończyły 26 lat i nie uczą się

    22,37 PLN - dla osób, które nie ukończyły 26 lat i nie uczą się

    27,70 PLN - dla osób uczących się na terytorium RP w wieku do 26 lat

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Łabędy
ID: 911879317