2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Grunwald
Kacper Nowak
Dodane 26 kwietnia 2024

pracownik produkcji

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy od zaraz? Jesteś w stanie dotrzeć do Dąbrówki! Nie zwlekaj, aplikuj!Miejsce pracy: Dąbrówka

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój w kierunku lidera zespołu

zadania

  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej

  • Przeprowadzanie przezbrajania urządzeń

  • Przeprowadzanie kontroli jakości na określonych liniach montażowych

  • Wykonywanie produktów zgodnych ze specyfikacją

  • Weryfikacja jakości produktu, odrzucanie produktów niespełniających wymogów

  • Porządkowanie i konserwacja linii produkcyjnej

  • Utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej

  • Przeprowadzanie drobnych napraw linii produkcyjnej w razie potrzeby

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP

oczekujemy

  • Obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych

  • Doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej (mile widziane)

  • Dobre umiejętności manualne

  • Możliwość podnoszenia dużych ciężarów do 20kg

  • Gotowość do pracy dwuzmianowej

  • Tworzenie pozytywnej atmosfery w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 911291603